Polski
English

WARSZTATY KULINARNE, TEAM-BUILDING, POKAZY, WYDARZENIA PLENEROWE, WYJAZDY I IMPREZY ZAMKNIĘTE

Nowość! Wyjazdy kulinarno – nurkowe

 

Kuchnia nurkowanie – dlaczego nie? Pasje trzeba łączyć! Moje dwie największe pasje to kuchnia i nurkowanie. Od jedenastu lat organizuję i prowadzę wydarzenia, warsztaty i festiwale kulinarne w całej Polsce. Moją drugą pasją było zawsze nurkowanie na tropikalnych rafach koralowych. Po zdobyciu uprawnień instruktora największej organizacji nurkowej świata – PADI założyłem Seashell Divers Club (link) które organizuje kameralne wyprawy i kursy nurkowe w egzotycznych zakątkach świata.

Jeśli chciałbyś wiec, by kolejna wyprawa nurkowa była też okazją do odkrywania lokalnych smaków, udziału w kulinarnych warsztatach i degustacjach loklanych specjałów – trafiłeś doskonale.

Jeśli natomiast jesteś pasjonatem kuchni i kulinariów ale korci Cię odkrywanie podwodnego świata i zawsze chciałeś zanurzyć się pod powierzchnię choć nigdy jeszcze tego nie robiłeś – też świetnie.

Zapraszam zarówno osoby indywidualne jak i agencje podróży i kluby nurkowe. Z pasją i profesjonalizmem zorganizujemy dla Was wyprawę kulinarno nurkową do Tajlandii, Chorwacji, Indonezji czy Grecji.

Wojtek Lewandowski
+48 605 896 309
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Impresariat Kulinarny – CVIP Wojciech Lewandowski – tel. + 48 605 89 63 09 – kontakt@impresariatkulinarny.pl – www.impresariatkulinarny.pl

Przy organizacji imprez kulinarnych, eventów, konferencji, szkoleń i produkcji koncertowych zaufali nam między innymi: